"Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша  білім бөлімі Талкара ауылының негізгі орта мектебі"коммуналдық мемлекеттік мекемесінің
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа села Талкара" отдела образования  по Аккольскому району управления образования Акмолинской области

Телефон доверия 111

Республиканский телефон 903152

Смотреть все>>>

"Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің Талқара ауылының негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2022 жылғы Мемлекеттік қызмет көрсету саласындағы қызметі туралы есебі.

"Ақмола облысы білім басқармасының Ақкөл ауданы бойынша білім бөлімінің Талқара ауылының негізгі орта мектебі"КММ. Заңды мекенжайы А. Талқара, Ақкөл ауданы, Ақмола облысы, Болашақ көшесі, 1 ғимарат. 1. Жалпы ережелер Мектепте Мемлекеттік қызметтің 5 түрі көрсетіледі 2022 жылы 6 қызмет көрсетілді; 3 электрондық нұсқада көрсетілген мемлекеттік қызметтер; көрсетілген мемлекеттік қызметтер қағаз нұсқада көрсетілген-3 қызмет. Білім беру саласындағы барлық мемлекеттік қызметтер тегін негізде көрсетіледі.

Мемлекеттік қызметтер туралы ақпарат: "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және балаларды қабылдау" "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттар қабылдау және оқуға қабылдау". "Денсаулық жағдайы бойынша ұзақ уақыт бойы бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау". "Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру". "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлеріне және оларға теңестірілген тұлғаларына біліктілік санаттарын беруге (растауға) аттестаттаудан өту үшін құжаттарды қабылдау".

2. Көрсетілетін қызметті алушылармен жұмыс: Көрсетілетін қызметті алушылар үшін барлық қажетті ақпарат мектептің ресми интернет ресурсында орналастырылған http://school-talkara.edu.kz/content/gosudarstvennye-uslugi "Мемлекеттік қызметтер" бөлімінде мемлекеттік қызмет көрсетудің стандарттары мен ережелері орналастырылған. Мектепте өзіне-өзі қызмет көрсету бұрышы жұмыс істейді. Қазіргі уақытта заңға тәуелді құқықтық актілердің жобаларын жария талқылау ашық нормативтік құқықтық актілердің интернет-порталында жүзеге асырылады. Мектеп нормативтік құқықтық актілерді әзірлемеді. 2022 жылы мектеп БАҚ пен әлеуметтік желілерде 2 мақала жариялады. Ай сайын халықты БАҚ, көрсетілетін қызметті берушілердің интернет – ресурстары арқылы мемлекеттік қызметтер көрсету тәртібі туралы хабардар ету бойынша жұмыс жүргізіледі.

3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерістерін жетілдіру жөніндегі қызмет. Білім беру саласында мемлекеттік қызметтерді қажетті компьютерлік техникамен қамтамасыз етілген 1 қызметкер көрсетеді. 4. Мемлекеттік қызмет көрсету сапасын бақылау. 2022 жылы Мемлекеттік қызмет көрсету туралы шағымдар түскен жоқ. Қоғамдық мониторинг нәтижелеріне сәйкес, 2022 жылы Мемлекеттік қызмет көрсету сапасына мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдерінде бұзушылықтар анықталған жоқ. Мемлекеттік қызметтердің бұзылуына жол бермеу бойынша шаралар қабылдануда. 5. Көрсетілетін қызметті алушылардың мемлекеттік қызметтер көрсету сапасына одан әрі тиімділігі мен қанағаттанушылығын арттыру перспективалары. 2023 жылы мектеп жеке және заңды тұлғаларды қолжетімді және сапалы мемлекеттік қызметтермен қамтамасыз ету бойынша жұмысты жалғастырады.

Мектеп директоры А. Әубәкірова

Жаңартылған күні: 24.02.2023 10:11